• Aktualności
  1. AdBlue z dystrybutora w Drawsku Pomorskim.
   2019.11.24 11:01

   Stacja paliw KI - Drawsko Pomorskie

   Od połowy maja 2019 roku na stacji paliw KI w Drawsku Pomorskim zlokalizowanej przy ulicy Gdyńskiej 9a, można zakupić dodatek do paliwa AdBlue. Dotychczas AdBlue można było nabyć w specjalnych karnistach lub w specjalnych pojemnikach. Stacja paliw Ki jako jedyna w regionie zakupiła specjalny dystrybutor co zapewni wszystkim zaopatrujących się w ten dodatek do paliwa wysoką jakość w każdą ilość i najważniejsze że w bardzo dobrej cenie – na chwilę obecną litr dodatku tocena 1,40 zł.

   czytaj więcej...
  2. Czy palenie drewnem jest ekologiczne?
   2019.11.18 19:47

   ANTA - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

   Eksperci alarmują: smog atakuje już nie tylko największe polskie aglomeracje. Co roku w okresie jesienno-zimowym od morza aż po Tatry rozpoczynają się poszukiwania najskuteczniejszych sposobów walki z tym groźnym i uciążliwym przeciwnikiem. Czym palić w piecu oraz, co równie ważne, jak robić to właściwie, aby nie zatruwać środowiska? Podpowiadamy! Na postawione w tytule pytanie odpowiedź brzmi: to zależy. Efekty nieprawidłowego spalania będą zauważalne bardzo szybko: mocno zanieczyszczona szyba we wkładzie kominkowym, zalegająca w kominie smoła i wydobywające się z niego kłęby trującego dymu. Jak tego uniknąć?

   czytaj więcej...
  3. 1000 konsoli do gier zatrzymane w szczecińskim porcie
   2019.11.08 19:38

   Po raz kolejny funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie udowodnili, że zachowują czujność w trakcie przyjmowania i weryfikowania zgłoszeń celnych. Ostatnie przypadki rewizji pokazują, że niektórzy próbują zarabiać kosztem zdrowia lub bezpieczeństwa konsumentów i nie dokładają należytej staranności przy zakupach towarów za granicą.

   czytaj więcej...
  4. Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach teraz przez internet
   2019.03.12 12:18

   Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Ministerstwem Finansów uruchomiło internetową usługę umożliwiającą złożenie wniosku oraz uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach bądź stwierdzającego stan zaległości za pośrednictwem portalu biznes.gov.pl.

   czytaj więcej...
  5. P.W. ANTA podnosi ceny swoich produktów
   2019.03.11 12:04

   ANTA - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

   P.W. ANTA zawiadamia z małym wyprzedzeniem, że po 2 latach są zmuszeni podnieść ceny niektórych swoich produktów. "...Naszą ambicją była, jest i zawsze będzie sprzedaż drewna opałowego, kominkowego w dobrej cenie, ale przede wszystkim wysokiej jakości.

   czytaj więcej...
  6. UWAGA KONKURS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”
   2019.03.10 11:42

   Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że rozpoczęła się XVII edycja Ogólnokrajowego Konkursu w kategorii gospodarstw indywidualnych pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

   czytaj więcej...
  7. Twój e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie na Portalu Podatkowym
   2019.01.24 20:16

   Aby uzyskać dostęp do swojego zeznania podatkowego za 2018 r., przygotowanego w ramach usługi Twój e-PIT, nie trzeba składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego – zeznanie będzie wystawione automatycznie i bezpłatnie dla wszystkich podatników, którzy rozliczają się na formularzach PIT-37 i PIT-38. Będzie je można sprawdzić od 15 lutego do 30 kwietnia 2019 r. wyłącznie elektronicznie na Portalu Podatkowym Ministerstwa Finansów (podatki.gov.pl).

   czytaj więcej...
  8. Księgarnia Drawska zaprasza na pierwszą promocję swojego asortymentu
   2019.01.06 18:38

   Księgarnia Drawska

   Od 7 stycznia do soboty 12 stycznia 2019r właściciel Księgarni Drawskiej ogłasza pierwszą w tym roku promocję na asortyment w dużej mierze jest to wyprzedaż książek w klimacie świątecznym.

   czytaj więcej...